27 lutego 20232 Czas odczytu w minutach

Jaką reputacją cieszy się caravanmarkt24?

5 ułożonych klocków, z których każdy symbolizuje gwiazdkę oceny

Kto stoi za caravanmarkt24?

Caravanmarkt24.de został uruchomiony w Berlinie-Kreuzbergu w 2021 roku jako pierwsza i jedyna internetowa platforma aukcyjna dla kamperów i przyczep kempingowych. Założyciele i pracownicy są doświadczonymi ekspertami w branży caravaningowej i mają głębokie zrozumienie rynku i potrzeb klientów.

Caravanmarkt24 wyznaje takie wartości jak uczciwość, przejrzystość, profesjonalizm, innowacyjność i doskonała obsługa klienta. Co dla nas szczególnie ważne: sprzedawcy korzystają z caravanmarkt24 całkowicie bezpłatnie. Sprzedawcy nie ponoszą żadnych opłat za wystawienie ogłoszenia i oczywiście żadnych innych kosztów. W przypadku sprzedaży, kupujący płaci prowizję, którą wykorzystujemy do finansowania siebie. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Poznaj założycieli tutaj

Dlaczego caravanmarkt24?

Od samego początku byliśmy przekonani, że sprzedaż używanego kampera lub przyczepy kempingowej może być prosta - i powinna odbywać się całkowicie online. Wszystko, co robimy, koncentruje się zatem wokół jednego kluczowego pytania:

Jak możemy wykorzystać cyfryzację, aby sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych online była tak wygodna, bezpieczna i satysfakcjonująca, jak to tylko możliwe?


W przeciwieństwie do wszystkich innych platform sprzedażowych, w caravanmarkt24 organizujemy aukcje internetowe właśnie z tego powodu. Aukcja online jest najskuteczniejszą formą sprzedaży, ponieważ jest to jedyny sposób, aby regularnie osiągać najlepszą cenę dla sprzedającego poprzez wojnę licytacyjną.

Przekonujące referencje

Do tej pory na caravanmarkt24 z powodzeniem przeprowadzonoponad 5000 aukcji internetowych. Oznacza to, że caravanmarkt24 stał się prawdziwą alternatywą dla zwykłych portali sprzedażowych.

Udało nam się osiągnąć wielki sukces dla wielu naszych sprzedawców. Poznaj historie sukcesu naszych zadowolonych klientów i dowiedz się, co prawdziwi właściciele kamperów mają do powiedzenia na temat sprzedaży swojego kampera na caravanmarkt24.de:

  • Jak Norbert był w stanie sprzedać swój kamper Dethleffs całkowicie online w mniej niż trzy dni?
  • Trzy dobre powody, dla których Angela sprzedałaby w przyszłości kampera tylko za pośrednictwem caravanmarkt24
  • Co zdaniem Volkera wyróżnia caravanmarkt24 spośród wszystkich innych portali sprzedaży kamperów?

Jak działa sprzedaż kamperów

Wystarczy utworzyć bezpłatne ogłoszenie sprzedaży online w mniej niż 15 minut i zaoferować swój samochód kempingowy lub przyczepę kempingową na sprzedaż ponad 250 renomowanym specjalistycznym dealerom w tym samym czasie. Otrzymuj oferty kupna swojego pojazdu rekreacyjnego podczas maksymalnie 24-godzinnego okresu licytacji i sprzedaj go po zakończeniu aukcji, ale tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z najwyższej oferty. Jeśli minimalna cena sprzedaży nie zostanie osiągnięta pod koniec procesu licytacji, nie ma oczywiście obowiązku sprzedaży. Zaoszczędź czas i nerwy i zrób wszystko w zaciszu własnego domu - tak dziś działa sprzedaż! Uzyskaj niewiążące informacje już teraz i sprzedaj swojego kampera z łatwością.