Nasza wizja lepszych doświadczeń sprzedażowych dla właścicieli kamperów i przyczep kempingowych

Jesteśmy przekonani, że cyfryzacja w coraz większym stopniu wpływa na wszystkie obszary naszego życia. Wierzymy też, że postęp techniczny stale poprawia sytuację. Z naszego punktu widzenia obejmuje to również sprzedaż używanego pojazdu. Dlatego też za wszystkim, co robimy, stoi centralne pytanie przewodnie:

Jak możemy sprawić, by sprzedaż kamperów i przyczep kempingowych była jak najłatwiejsza i najwygodniejsza dzięki narzędziom i procesom cyfrowym?

caravanmarkt24.de oferuje innowacyjne rozwiązanie online, które sprawia, że sprzedaż pojazdu staje się przyjemnością i prostotą. Sprzedaj swój kamper lub przyczepę kempingową w mgnieniu oka po najlepszej cenie rynkowej, oszczędzając jednocześnie czas i nerwy. Wszystko online i w zaciszu własnego domu - tak dziś działa sprzedaż!

Oleg Rubinov - Założyciel / co-CEO / COO
Oleg dołączył do salonu samochodów używanych swojego ojca w młodym wieku i nauczył się biznesu od podstaw. W ciągu ostatnich kilku lat Oleg przejął firmę, stopniowo ją rozwijając i handlując ponad 400 pojazdami rocznie. Od 2019 roku coraz bardziej specjalizuje się w używanych pojazdach z segmentu kempingowego i przyczep kempingowych, sprzedając pojazdy wraz ze swoim zespołem klientom z całego kraju. Dzięki 10-letniej karierze jako dealer samochodów używanych doskonale zna potrzeby kupujących i sprzedających. Jest współzałożycielem caravanmarkt24.de i odpowiada za operacyjny rozwój biznesu. Oleg ukończył studia w zakresie administracji biznesowej i jest zapalonym kierowcą samochodowym.
Peter Siemen - Założyciel / co-CEO / CTO
Peter od ponad dekady czuje się jak w domu w berlińskim świecie start-upów. Jego specjalnością techniczną jest rozwój produktów zorientowanych na klienta poprzez innowacyjne architektury chmury i rozwój oprogramowania opartego na danych. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2009 roku jako inżynier oprogramowania do uczenia maszynowego w Nokia Maps w Berlinie. Po zaledwie 2 latach podążył za wezwaniem rynku i założył własną firmę jako konsultant ds. uczenia maszynowego, opracowując innowacyjne oprogramowanie dla firm takich jak Zalando, Zanox i kilku innych berlińskich start-upów. W latach 2014-2019 Peter kierował rozwojem internetowej platformy artystycznej Juniqe.com jako CTO. W 2019 r. założył firmę 'Peter Siemen Cloud Solution Engineering UG', aby wspierać firmy jako niezależny architekt rozwiązań chmurowych. Peter jest współzałożycielem caravanmarkt24.de i odpowiada za techniczny rozwój produktu.