Nie. #209444
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
XGO Dynamic 25
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | XGO |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Dynamic 25 |
| Początkowa rejestracja | 11/2016 |
| Przebieg | 62.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.626 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Roleta zaciemniająca z tyłu łóżka do bagażnika rowerowego jest zablokowana
Lokalizacja
Niemcy, Hamburg
Kod Pocztowy: 22393
Odległość:
... km
Nie. #209444
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
XGO Dynamic 25
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.