Nie. #213151
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
XGO Dynamic
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 12:34)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | XGO |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Dynamic |
| Początkowa rejestracja | 12/2014 |
| Przebieg | 120.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 92 kW (125 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| ESP | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenia po gradobiciu na masce lub na 2 plastikowych elementach.
Lokalizacja
Austria, Innsbruck
Kod Pocztowy: 6020
Odległość:
... km
Nie. #213151
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
XGO Dynamic
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 12:34)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.