Nie. #209293
Aktywny
XGO 68p
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:59)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | XGO |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | 68p |
| Początkowa rejestracja | 12/2021 |
| Przebieg | 33.300 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 88 kW (120 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.005 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| ESP | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Ogrzewanie musi być sterowane za pomocą dodatkowego przełącznika, a nie wyświetlacza.
Lokalizacja
Niemcy, Aurich
Kod Pocztowy: 26605
Odległość:
... km
Nie. #209293
Aktywny
XGO 68p
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:59)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.