Nie. #207677
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Westfalia James Cook Classic 4x4
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Westfalia |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | James Cook |
| Modell | Classic 4x4 |
| Początkowa rejestracja | 03/2023 |
| Przebieg | 5.268 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 140 kW (190 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1950 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.100 kg |
| Długość w mm | 5.932 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Donauwörth
Kod Pocztowy: 86609
Odległość:
... km
Nie. #207677
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Westfalia James Cook Classic 4x4
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.