Nie. #223156
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg Toskana
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Toskana |
| Modell | Toskana |
| Początkowa rejestracja | 06/1996 |
| Przebieg | 200.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 60 kW (82 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.670 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
Opis ogólny
Znane wady
Instalacja wodna i gazowa nie zostały jeszcze przeze mnie sprawdzone. Kamper ma 30 lat i jest w dobrym stanie, ale oczywiście widoczne jest zużycie proporcjonalne do jego wieku.
Lokalizacja
Niemcy, Mützlitz
Kod Pocztowy: 14715
Odległość:
... km
Nie. #223156
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg Toskana
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.