Nie. #202277
Okazja do zakupu
Weinsberg Ti 700 MG
Ta aukcja wygasła (wt., 31.03.2026, 13:36)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Ti |
| Modell | 700 MG |
| Początkowa rejestracja | 04/2012 |
| Przebieg | 97.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.430 mm |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Bardzo niewielkie uszkodzenie aluminium nad tylnymi prawymi drzwiami garażu.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Fluterschen
Kod Pocztowy: 57610
Odległość:
... km
Nie. #202277
Okazja do zakupu
Weinsberg Ti 700 MG
Ta aukcja wygasła (wt., 31.03.2026, 13:36)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.