Nie. #211569
Okazja do zakupu
Weinsberg Meteor 690MR
Ta aukcja wygasła (czw., 16.04.2026, 22:00)
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Meteor |
| Modell | 690MR |
| Początkowa rejestracja | 04/2002 |
| Przebieg | 92.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 4.476 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Bayern - Schönsee
Kod Pocztowy: 92539
Odległość:
... km
Nie. #211569
Okazja do zakupu
Weinsberg Meteor 690MR
Ta aukcja wygasła (czw., 16.04.2026, 22:00)
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.