Nie. #222271
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg Fiat ducato
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 16:16)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Fiat ducato |
| Początkowa rejestracja | 07/1993 |
| Przebieg | 185.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 75vnzh |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 5.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Lievelde
Kod Pocztowy: 7137 MV
Odległość:
... km
Nie. #222271
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg Fiat ducato
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 16:16)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.