Nie. #206040
Okazja do zakupu
Weinsberg CaraHome 700 DG
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:42)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | CaraHome |
| Modell | 700 DG |
| Początkowa rejestracja | 05/2018 |
| Przebieg | 61.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 115 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.200 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Markiza miała burzę Uszkodzenie zostało naprawione
Lokalizacja
Niemcy, Bockenem
Kod Pocztowy: 31167
Odległość:
... km
Nie. #206040
Okazja do zakupu
Weinsberg CaraHome 700 DG
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:42)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.