Nie. #218759
Okazja do zakupu
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:09)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Początkowa rejestracja | 02/2024 |
| Przebieg | 42.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.090 kg |
| Długość w mm | 7.410 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Tylny zderzak i wgniecenie z tyłu po prawej stronie
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Alheim
Kod Pocztowy: 36211
Odległość:
... km
Nie. #218759
Okazja do zakupu
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:09)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.