Nie. #222688
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MF Pepper |
| Początkowa rejestracja | 08/2020 |
| Przebieg | 32.000 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.750 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kleinmachnow
Kod Pocztowy: 14532
Odległość:
... km
Nie. #222688
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:51)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.