Nie. #231002
Aktywny
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MEG Pepper |
| Początkowa rejestracja | 01/2017 |
| Przebieg | 87.500 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.740 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Weeze
Kod Pocztowy: 47652
Odległość:
... km
Nie. #231002
Aktywny
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.