Nie. #220363
Aktywny
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 09:34)
Dostępność: 22. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Weinsberg |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | CaraBus 601 |
| Modell | MQ |
| Początkowa rejestracja | 08/2017 |
| Przebieg | 70.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Pęknięcie w brodziku o długości ok. 15 cm (uszczelniliśmy je tylko taśmą pancerną, co jak na razie wystarczyło)
Od czasu do czasu zacina się moskitiera na drzwiach przesuwnych - nie stanowi to problemu
Uszkodzona klapa przesuwna w toalecie Dometic (bez wpływu na korzystanie z toalety)
Lokalizacja
Niemcy, Mörfelden-Walldorf
Kod Pocztowy: 64546
Odległość:
... km
Nie. #220363
Aktywny
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 09:34)
Dostępność: 22. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.