Nie. #219067
Okazja do zakupu
Volkswagen T5
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:09)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T5 |
| Początkowa rejestracja | 07/2011 |
| Przebieg | 175.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.200 kg |
| Długość w mm | 5.235 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia |
Opis ogólny
Znane wady
Hamulce tylne
Drzwi przesuwne z prowadnicą rolkową
Uszkodzenie lakieru
Lokalizacja
Niemcy, Mannheim
Kod Pocztowy: 68199
Odległość:
... km
Nie. #219067
Okazja do zakupu
Volkswagen T5
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 14:09)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.