Nie. #213492
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 10:16)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Westfalia California Beach |
| Początkowa rejestracja | 06/1997 |
| Przebieg | 422.300 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 75 kW (102 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2461 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 43HRTS |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 4.789 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Arm leuning bestuurders stoel is doorgezakt. (do naprawy)
Huishoud accu is aan vervanging toe.
Dystrybutor musi zostać wymieniony w ciągu 2 lat
Klepje van de stekker aansluiting buiten is afgebroken
Lokalizacja
Holandia, Nijmegen
Kod Pocztowy: 6535 RZ
Odległość:
... km
Nie. #213492
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 10:16)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.