Nie. #223387
Okazja do zakupu
Volkswagen T4 Camper
Ta aukcja wygasła (pt., 15.05.2026, 15:50)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Camper |
| Początkowa rejestracja | 03/1995 |
| Przebieg | 280.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 57 kW (77 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2370 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 5.005 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Nagrzewnica gazowa Truma działa tylko na wysokim ustawieniu (Truma E2400)
Lokalizacja
Niemcy, Büdingen
Kod Pocztowy: 63654
Odległość:
... km
Nie. #223387
Okazja do zakupu
Volkswagen T4 Camper
Ta aukcja wygasła (pt., 15.05.2026, 15:50)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.