Nie. #232757
Aktywny
Volkswagen Distance Wide
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Model | Karmann VW LT35 Distance Wide Gold |
| Początkowa rejestracja | 09/1996 |
| Przebieg | 359.015 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
Opis ogólny
Znane wady
Kamper był regularnie użytkowany i konserwowany i jest w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania wynikającymi z jego wieku.
Woda uszkodziła okno sufitowe w łazience. Wyciek został naprawiony
Lokalizacja
Niemcy, Overath
Kod Pocztowy: 51491
Odległość:
... km
Nie. #232757
Aktywny
Volkswagen Distance Wide
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:38)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.