Nie. #226566
Aktywny
Volkswagen California T5
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 14:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T5 |
| Początkowa rejestracja | 09/2012 |
| Przebieg | 120.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 4.892 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Lichtenberg
Kod Pocztowy: 95192
Odległość:
... km
Nie. #226566
Aktywny
Volkswagen California T5
Ładowanie ...
(śr., 20.05.2026, 14:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.