Nie. #218898
Okazja do zakupu
Volkswagen California T4
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:57)
Dostępność: 28. Juli 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T4 |
| Początkowa rejestracja | 10/1996 |
| Przebieg | 530.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 75 kW (102 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2461 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.540 kg |
| Długość w mm | 5.107 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
Centralny zamek działa tylko przez drzwi kierowcy.
Uszkodzony regulator szyby w drzwiach kierowcy.
Wymiana silnika przy 504000 km (obecnie 350000)
Drzwi przesuwne przemalowane po usunięciu rdzy
Lokalizacja
Niemcy, Tettnang
Kod Pocztowy: 88069
Odległość:
... km
Nie. #218898
Okazja do zakupu
Volkswagen California T4
Ta aukcja wygasła (śr., 29.04.2026, 13:57)
Dostępność: 28. Juli 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.