Nie. #216390
Renegocjacja
Volkswagen California T3
Koniec aukcji: pon., 11.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T3 |
| Początkowa rejestracja | 09/1989 |
| Przebieg | 151.000 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 55 kW (75 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1499 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 4.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Ślady użytkowania współmierne do wieku, ale niewielkie. Bardzo niewielka typowa dla T3 rdza na krawędziach. Ogólnie w dobrym stanie
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Mannheim
Kod Pocztowy: 68259
Odległość:
... km
Nie. #216390
Renegocjacja
Volkswagen California T3
Koniec aukcji: pon., 11.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.