Nie. #207342
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Volkswagen California Ocean 4Motion
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | Ocean 4Motion |
| Początkowa rejestracja | 04/2024 |
| Przebieg | 20.600 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.080 kg |
| Długość w mm | 4.904 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Gifhorn
Kod Pocztowy: 38518
Odległość:
... km
Nie. #207342
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Volkswagen California Ocean 4Motion
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.