Nie. #224822
Aktywny
Volkswagen California Comfortline
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Volkswagen |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | California Comfortline |
| Początkowa rejestracja | 02/2005 |
| Przebieg | 440.000 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2461 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 74rdgk |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.000 kg |
| Długość w mm | 4.989 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Nieuw-Beijerland
Kod Pocztowy: 3264 am
Odległość:
... km
Nie. #224822
Aktywny
Volkswagen California Comfortline
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.