Nie. #208193
Aktywny
Vario Teschner 360 ME
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 12:54)
Dostępność: 30. April 2026
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Vario |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Teschner 360 ME |
| Początkowa rejestracja | 05/2006 |
| Przebieg | 98.000 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 178 kW (242 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 5883 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 14.000 kg |
| Długość w mm | 10.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Wymagany remont wewnętrzny i zewnętrzny,
Sterowanie wysuwaniem musi zostać przeprogramowane, dwa nieszczelne zaciski na aluminiowym systemie grzewczym muszą zostać wymienione.
Lokalizacja
Niemcy, Duisburg
Kod Pocztowy: 47138
Odległość:
... km
Nie. #208193
Aktywny
Vario Teschner 360 ME
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 12:54)
Dostępność: 30. April 2026
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.