Nie. #222815
Aktywny
TEC I Tec 650 G
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 13:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | TEC |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | I Tec 650 G |
| Początkowa rejestracja | 02/2013 |
| Przebieg | 66.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.810 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Eigeltingen
Kod Pocztowy: 78253
Odległość:
... km
Nie. #222815
Aktywny
TEC I Tec 650 G
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 13:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.