Nie. #218849
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Sunlight V 66
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | V 66 |
| Modell | Unbekannt |
| Początkowa rejestracja | 04/2020 |
| Przebieg | 25.143 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.650 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki użytkowania
Lokalizacja
Niemcy, Rüdnitz
Kod Pocztowy: 16321
Odległość:
... km
Nie. #218849
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Sunlight V 66
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.