Nie. #213561
Aktywny
Sunlight V 60 Adventure Edition
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 02/2024 |
| Przebieg | 32.500 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.950 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
oryginalne pokrowce na siedzenia, zarówno przednie, jak i tylne, musiałyby zostać całkowicie wymienione (obecnie są zakryte)
zarysowania/pęknięcia w roletach zaciemniających (w jednej z nich)
Zapalnik piezoelektryczny działa, ale czasami nie za pierwszym razem
Czarna gumowa uszczelka na tylnych drzwiach jest porysowana
Kilka śladów zużycia/śladów we wnętrzu, jeden obok powierzchni kuchennej (patrz zdjęcie)
małe wgniecenie na dole z tyłu, spowodowane cofaniem w miejscu parkingowym
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hamburg
Kod Pocztowy: 22419
Odległość:
... km
Nie. #213561
Aktywny
Sunlight V 60 Adventure Edition
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:20)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.