Nie. #209891
Renegocjacja
Sunlight T 680 Adventure Edition
Koniec aukcji: wt., 07.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 680 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 03/2024 |
| Przebieg | 12.500 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 114 kW (155 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Apple CarPlay |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Erbach
Kod Pocztowy: 64711
Odległość:
... km
Nie. #209891
Renegocjacja
Sunlight T 680 Adventure Edition
Koniec aukcji: wt., 07.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.