Nie. #222247
Okazja do zakupu
Sunlight T 68 Adventure Edition
Ta aukcja wygasła (pon., 11.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 04/2023 |
| Przebieg | 57.900 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
lekkie zadrapania/ otarcia po prawej stronie ciała
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hagen
Kod Pocztowy: 58135
Odległość:
... km
Nie. #222247
Okazja do zakupu
Sunlight T 68 Adventure Edition
Ta aukcja wygasła (pon., 11.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.