Nie. #133648
Aktywny
Sunlight T 68 Adventure Edition
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 07/2021 |
| Przebieg | 101.707 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.396 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Ślady użytkowania
Niewielki naprawiony ubytek w podłodze przed lodówką
Lokalizacja
Niemcy, Wurster Nordseeküste
Kod Pocztowy: 27639
Odległość:
... km
Nie. #133648
Aktywny
Sunlight T 68 Adventure Edition
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.