Nie. #227254
Aktywny
Sunlight T 68 Adventure
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure |
| Początkowa rejestracja | 10/2021 |
| Przebieg | 35.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.090 kg |
| Długość w mm | 7.396 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Tylko kilka małych wgnieceń od innych zaparkowanych pojazdów, w sumie 4
Lokalizacja
Niemcy, Frankfurt
Kod Pocztowy: 60326
Odległość:
... km
Nie. #227254
Aktywny
Sunlight T 68 Adventure
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.