Nie. #219426
Aktywny
Sunlight T 67 Adventure Edition
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 10:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 05/2025 |
| Przebieg | 12.600 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.310 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Ekran dotykowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
3 małe pęknięcia na tylnym zderzaku, czysto kosmetyczne, bez wpływu na działanie. Zdjęcie w załączeniu.
Panele w sypialni, niektóre drewniane panele oderwane z powodu usuniętego paska samoprzylepnego, tylko wada wizualna. Zdjęcie w załączeniu.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Luksemburg, Luxemburg
Kod Pocztowy: 1513
Odległość:
... km
Nie. #219426
Aktywny
Sunlight T 67 Adventure Edition
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 10:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.