Nie. #224983
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Sunlight T 67 Adventure
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure |
| Początkowa rejestracja | 05/2025 |
| Przebieg | 12.900 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.029 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Chciałbym wyraźnie wspomnieć, że w kamperze są 2 małe wady.
1- Na tylnym zderzaku są 3 małe pęknięcia, są one czysto kosmetyczne i ledwo zauważalne. Naprawa lub wymiana zderzaka wiązałaby się z rozsądnymi kosztami.
2- Powierzchnia paneli drewnianych/wiórowych lekko się odkleiła z powodu kleju. Jest to tylko wizualne i może być łatwo naprawione lub wklejone
Uszkodzenie
Lokalizacja
Luksemburg, Luxemburg
Kod Pocztowy: 1513
Odległość:
... km
Nie. #224983
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Sunlight T 67 Adventure
Ładowanie ...
(wt., 19.05.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.