Nie. #218761
Renegocjacja
Sunlight Cliff 600 XV
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 12:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | XV |
| Początkowa rejestracja | 05/2020 |
| Przebieg | 54.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie zadrapania.
Ramię markizy lekko wygięte z jednej strony.
Stolik w jadalni ma niewielkie wgniecenie.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Penzberg
Kod Pocztowy: 82377
Odległość:
... km
Nie. #218761
Renegocjacja
Sunlight Cliff 600 XV
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 12:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.