Nie. #227241
Aktywny
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 13:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | Adventure Edition |
| Początkowa rejestracja | 05/2023 |
| Przebieg | 78.200 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
- Dwie tylne szyby są lekko porysowane (były raz czyszczone śniegiem, co doprowadziło do zarysowań).
- Wskaźnik temperatury na wyświetlaczu kręci się od czasu do czasu od kilku tygodni.
- Szkło wskaźnika w lewym lusterku zewnętrznym jest pęknięte.
- Od końca 2024 r. nie można już przedłużyć pomocy przy wjeździe.
Lokalizacja
Niemcy, München
Kod Pocztowy: 81373
Odległość:
... km
Nie. #227241
Aktywny
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 13:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.