Nie. #219724
Aktywny
Sunlight A 72
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:54)
Dostępność: 15. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Sunlight |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | A |
| Modell | 72 |
| Początkowa rejestracja | 08/2021 |
| Przebieg | 33.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.200 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Mieliśmy wypadek po lewej stronie wnęki. Zadrapaliśmy górną część stalowej belki na promie. To było długie zadrapanie, ale alkowa nie została rozerwana ani nic takiego. Naprawiliśmy to. Na powierzchni kambuza i składanego stołu jadalnego (gdzie znajdują się tylne siedzenia z pasami bezpieczeństwa) są pęknięcia. Brakuje szkła kierunkowskazu w lewym górnym rogu z tyłu. Tylny zderzak był uszkodzony, został naprawiony, ale nadal jest widoczny.
Lokalizacja
Niemcy, München
Kod Pocztowy: 81679
Odległość:
... km
Nie. #219724
Aktywny
Sunlight A 72
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:54)
Dostępność: 15. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.