Nie. #216989
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
SEA Gigant 600
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:25)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | SEA |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Gigant 600 |
| Początkowa rejestracja | 05/2005 |
| Przebieg | 104.200 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.660 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenie lakieru
Lokalizacja
Niemcy, Uffenheim
Kod Pocztowy: 97215
Odległość:
... km
Nie. #216989
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
SEA Gigant 600
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:25)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.