Nie. #218255
Aktywny
Roller Team Zefiro 277 M
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | 277 M |
| Początkowa rejestracja | 03/2016 |
| Przebieg | 68.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 7 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Telewizja satelitarna bez funkcji
Markiza zacina się podczas zwijania
Zarysowania lakieru
Zamek drzwi tymczasowo naprawiony po włamaniu
Lokalizacja
Niemcy, Lankau
Kod Pocztowy: 23881
Odległość:
... km
Nie. #218255
Aktywny
Roller Team Zefiro 277 M
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.