Nie. #218613
Aktywny
Roller Team Zefiro
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | Unbekannt |
| Początkowa rejestracja | 08/2025 |
| Przebieg | 6.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 114 kW (155 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Apple CarPlay |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Tylny zderzak jest uszkodzony i wymagałby wymiany, ale jest zamocowany w taki sposób, że wymiana nie jest absolutnie konieczna. Sam zderzak kosztuje 900 euro od producenta. Osobiście nie wymieniałbym go bez czasu pracy, ponieważ może zostać ponownie uszkodzony i wtedy trzeba będzie wymienić cały zderzak. Poza tym nie ma żadnych uszkodzeń powypadkowych ani uszkodzeń pojazdu. Pojazd jest nadal objęty gwarancją do sierpnia przyszłego roku i ma wady, które są nadal obecne. W ramach gwarancji usunięte zostaną
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Litzendorf
Kod Pocztowy: 96123
Odległość:
... km
Nie. #218613
Aktywny
Roller Team Zefiro
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 15:00)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.