Nie. #227959
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Roller Team Kronos 267 TL
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 267 TL |
| Początkowa rejestracja | 11/2025 |
| Przebieg | 5.500 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Jüchen
Kod Pocztowy: 41363
Odległość:
... km
Nie. #227959
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Roller Team Kronos 267 TL
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.