Nie. #116227
Nieaktywny
Roller Team Granduca Garage P
Koniec aukcji: pon., 07.07.2025, 12:39
Dostępność: natychmiast
:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage P |
| Początkowa rejestracja | 08/2009 |
| Przebieg | 75.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 116 kW (158 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.440 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Małe dziwactwa. Jestem lakierem
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Stetten
Kod Pocztowy: 87778
Odległość:
... km
Nie. #116227
Nieaktywny
Roller Team Granduca Garage P
Koniec aukcji: pon., 07.07.2025, 12:39
Dostępność: natychmiast
:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.