Nie. #207166
Aktywny
Roller Team Granduca Garage
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 13:15)
Dostępność: 29. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage |
| Początkowa rejestracja | 09/2009 |
| Przebieg | 62.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 300 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.150 kg |
| Długość w mm | 7.360 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Narożna część tylnego lewego zderzaka lekko uszkodzona, małe wgniecenie w drzwiach kierowcy, nie ma już mechanizmu blokującego schowek nad bocznym siedzeniem, zastąpiony innym mechanizmem blokującym, oczywiście niewielkie ślady użytkowania
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, München
Kod Pocztowy: 80997
Odległość:
... km
Nie. #207166
Aktywny
Roller Team Granduca Garage
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 13:15)
Dostępność: 29. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.