Nie. #224253
Okazja do zakupu
Roller Team Fiat
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:20)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roller Team |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Fiat |
| Początkowa rejestracja | 03/2011 |
| Przebieg | 151.601 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 3klh32 |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.380 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Zevenbergen
Kod Pocztowy: 4762 AS
Odległość:
... km
Nie. #224253
Okazja do zakupu
Roller Team Fiat
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 15:20)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.