Nie. #224008
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Robeta Dyonisus
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Robeta |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Dyonisus |
| Początkowa rejestracja | 06/2020 |
| Przebieg | 69.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.413 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzona sprężarka klimatyzacji
Wymiana paska rozrządu po 6 latach zgodnie z zaleceniami producenta
Prysznic wewnętrzny jest odłączony - można go odłączyć w dowolnym momencie
Lokalizacja
Niemcy, Efringen-Kirchen
Kod Pocztowy: 79588
Odległość:
... km
Nie. #224008
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Robeta Dyonisus
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.