Nie. #224603
Aktywny
Robel-Mobil TG 630 FB
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Robel-Mobil |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | TG 630 FB |
| Początkowa rejestracja | 04/2002 |
| Przebieg | 94.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 105 kW (143 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.300 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Buseck
Kod Pocztowy: 35418
Odległość:
... km
Nie. #224603
Aktywny
Robel-Mobil TG 630 FB
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 09:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.