Nie. #218962
Aktywny
Roadcar R 540
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:21)
Dostępność: 31. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Roadcar |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | R |
| Modell | 540 |
| Początkowa rejestracja | 08/2018 |
| Przebieg | 85.400 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1956 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 5.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Zewnętrzne łaty, brak plam rdzy
Niewielkie uszkodzenia lakieru.
Lusterko zewnętrzne po lewej stronie, rama ma dziury, ale nadal działa.
(TÜV nie krytykuje)
Wnętrze jak nowe
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Achim - Uphusen
Kod Pocztowy: 28832
Odległość:
... km
Nie. #218962
Aktywny
Roadcar R 540
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:21)
Dostępność: 31. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.