Nie. #223691
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Rimor Unico
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:43)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Rimor |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Unico |
| Początkowa rejestracja | 07/1996 |
| Przebieg | 157.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 88 kW (120 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2496 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.210 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Naprawione uszkodzenia spowodowane wodą lub naprawiona powłoka zewnętrzna
Lokalizacja
Niemcy, Ispringen
Kod Pocztowy: 75228
Odległość:
... km
Nie. #223691
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Rimor Unico
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:43)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.