Nie. #220379
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Rimor Teilintegriert
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 12:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Rimor |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Teilintegriert |
| Początkowa rejestracja | 08/2013 |
| Przebieg | 58.500 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 7.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Fachowo naprawione uszkodzenie powypadkowe z przodu (dostępne faktury)
Ozdoba z tyłu nieco uszkodzona
Lokalizacja
Niemcy, Schüttorf
Kod Pocztowy: 48465
Odległość:
... km
Nie. #220379
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Rimor Teilintegriert
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 12:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.