Nie. #216918
Okazja do zakupu
Rimor Katamaran 8P
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:45)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Rimor |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Katamaran 8P |
| Początkowa rejestracja | 01/2007 |
| Przebieg | 54.275 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.570 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
W ciągu ostatnich 2 lat telefon komórkowy nie był zbyt często używany. Powody zdrowotne. Pojazd jest zaparkowany w zamkniętym garażu z podłączeniem do prądu. Jest zarejestrowany i gotowy do jazdy próbnej. Kilka zadrapań.
Lokalizacja
Niemcy, Bad Münstereifel
Kod Pocztowy: 53902
Odległość:
... km
Nie. #216918
Okazja do zakupu
Rimor Katamaran 8P
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:45)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.